حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رویه های ارسال سفارش

رویه های ارسال سفارش

در حال حاضر ۴ روش ارسال وجود دارد.

  • ارسال از طریق پست پیشتاز:

در این روش بسته به آدرس ارسال شما حدودا ۲۴ تا ۷۲ ساعت بعد از ارسال کالا، محصول به دست شما خواهد رسید. برای پیگیری وضعیت کالای ارسال شده کد ۲۰ رقمی ایمیل شده از طرف فروشگاه فرجام پی سی را در نشانی زیر وارد کنید.

itemtracking.post.ir

نکته:

این نوع ارسال معمولا برای ارسال مرسوله هایی با وزن کم و نهایتا تا۵ کیلوگرم استفاده می شود و بدلیل اینکه بیشتر محصولات فروشگاه محصولات سنگین وزن می باشد پیشنهاد میکنیم جهت ارسال مرسوله های سنگین از روش های ارسال دیگر استفاده نمایید .

در صورتی که در انتخاب روش ارسال کالای خود سردرگم هستید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی مشاوران فروش بهره مند شوید

  • ارسال از طریق پست TPG(تیپاکس):

با این روش محصول در کمتر از ۲۴ ساعت در تهران و ۴۸ ساعت در مراکز استانها از زمان ارسال به دست شما خواهد رسید این روش تنها برای مراکز استانها و برخی شهرهای کشور در دسترس است. در سبد خرید هنگام انتخاب این روش توضیحات آن را به دقت مطالعه نمایید.

  • ارسال با پیک درون شهری:

این خدمت تنها در استان گیلان و برای شهرهای تالش/آستارا/اسالم/حویق/چوبر و برخی از شهرهای همجوار تالش مقدور است و در آینده در شهر های دیگر راه اندازی خواهد شد.

  • ارسال با از طریق باربری(پایانه های مسافری):

این نوع ارسال مرسوله شما از طریق پایانه های مسافری برای شما ارسال می شود و کد مرسوله و فیش همراه با شماره راننده جهت هماهنگی برای شما ارسال خواهد شد .

ارتباط با ما
گیلان - تالش - 45 کیلومتری تالش به آستارا - خطبه سرا - خ شهید روستا - کوچه میرزائی - ساختمان فرجام - طبقه همکف-پلاک4
013-44282020
info[at]farjampc.ir
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X